نحوه تخلیه چاه و لوله بازکنی ساوه

تخلیه چاه چیست؟

در اکثر شهرهای بزرگ، فضولات خانه‌ها توسط شبکه فاضلاب سراسری جمع آوری می‌شود و همین موضوع از پرشدن فاضلاب جلوگیری می‌کند. اما در شهرهای کوچک و محله‌هایی که هنوز بافت قدیمی ساختمان‌ها وجود دارند، از چاه فاضلاب برای دفع فضولات ساختمان‌ها استفاده می‌شود. بدیهی است که با پرشدن چاه فاضلاب، سرریز کرده و توانایی دفع فضولات را نخواهد داشت. در این شرایط بایستی تخلیه چاه صورت پذیرد. در گذشته برای تخلیه چاه، فردی را با طناب به داخل چاه انتقال می‌دادند تا تخلیه چاه را انجام دهد اما امروزه به لطف پیشرفت تکونولوژی، از دستگاه‌های مخصوصی برای تخلیه چاه استفاده می‌شود.

تخلیه چاه در ساوه

چاه فاضلاب پرشده را که دیگر هیچ کاری برای آن نمی شود کرد را باید به یک شرکت تخلیه چاه معتبر در ساوه سپرد.کاری که آنها انجام می دهند به وضوه می توان فهمید که کاری سخت است و از پس هر کسی بر نمی آید.فرآیند تخلیه چاه به چند روش انجام می شود و جالب است بدانید که این کار در گذشته توسط یک شخصی که با طناب به اخل چاه فرستاده می شد انجام می شده . ولی امروزه این کار توسط انواع دستگاه های مختلفی که به لطف تکنولوژی در اختیار انسان ها قرار گرفته انجام می شود.

بکه فاضلاب شهر از یک سیستم بسیار پیچیده و مهم تشکیل شده است که در موضوعات بعدی بع آن اشاره خواهیم کرد .اما هنوز هم جاهای زیادی در شهر ها و روستاها وجود دارد که از این نعمت نرخوردار نیستند و مجبورند برای دفع فضولات خانگی به حفر چاه بپردازند.

عملیات تخلیه چاه فاضلاب امری ضروری برای هر چاه محسوب می شود و برای انجام آن به ابزار و تجهیزات مخصوصی نیاز است. برای تخلیه چاه به ابزارهایی از جمله تانکر، مکنده و پمپ تخلیه چاه و در کنار این تجهیزات به یک نیروی کار ماهر نیاز است.

پس از تخلیه چاه از مایعات درون آن اگر نیاز باشد باید دیواره و کف آن از مواد رسوب کرده پاکسازی شود که دیگر این کار به دلیل دشواری های بسیار و طاقت فرسای آن انجام نمی شود ولی در دستگاه های مکنده جدید بسیاری از مواد جامد نیز تخلیه خواهند شد و عمری دوباره به چاه داده می شود.

شرکت خدماتی جعفری در این مواقع ضروری برای تخلیه چاه و لوله بازکنی ساوه آماده خدمت رسانی است

تخلیه چاه جعفری در ساوه
تخلیه چاه و لوله باز کنی جعفری ، تصویری از نحوه انجام فرآیند خدمات

مراحل تخلیه چاه در ساوه

بهترین روشهای تخلیه چاه های مسکونی و ساختمان ها و برج ها استفاده از پمپ لجن کش می باشد و برای لایروبی چاه بهتر است از نیروی انسانی استفاده بشود به این صورت که پس از لجن کشی با تانکر ، نیروی متخصص مقنی به درون چاه رفته و سپس لایروبی را انجام می دهد.و در مرحله آخر در بیشتر چاه ها نیازمند کف تراشی چاه می باشند. پس از پر شدن چاه چه کار هایی باید انجام دهیم؟

  1. اولین مرحله تماس با بهترین شرکت تخلیه چاه ساوه
  2. سپس پیدا کردن محل چاه و بازکردن درب چاه
  3. تخلیه به وسیله تانکر تخلیه فاضلاب
  4. لایروبی و در آوردن فضولات و جامدات درون چاه.
  5. کف تراشی چاه فاضلاب

تخلیه چاه به وسیله دستگاه مکنده یا ساکشن

یکی از دستگاه‌های کاربردی در زمینه تخلیه چاه، دستگاه مکنده یا ساکشن است که تخلیه چاه را به سرعت و آسان انجام می‌دهد. در این روش نیاز به کامیون انتقال فضولات مکش شده از فاضلاب است. در اغلب شرکت‌های تخلیه چاه از دستگاه مکنده یا ساکشن برای تخلیه چاه استفاده می‌شود.

بهترین روش تخلیه چاه

می‌توان گفت تمامی روش‌های تخلیه چاه تقریبا یکسان هستند و تنها تفاوت آن در هزینه و سر و صدای ایجاد شده است. به طور کلی بهترین روش تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه با استفاده از پمپ لجن کش است. این روش که در بالا توضیح داده شد بسیار کم سر و صدا است و هزینه آن نیز مقرون به صرفه است.

شماره تماس با تخلیه چاه و لوله بازکنی جعفری

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه جعفری داری شعب مختلفی است

و آماده خدمت رسانی در شهر های ساوه زرندیه، مامونیه، نوبران و غرق آباد میباشد

کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز با شرکت لوله بازکنی جعفری تماس بگیرید. با اولین تماس، ما در کمتر از 20 دقیقه ، ماهرترین لوله بازکن  را به آدرس شما میفرستیم.

09123556055

مطالعه مقاله بهترین روش لوله باز کنی در ساوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره رایگان